با حضور دانشجویان و مستعدان برتر:
بازدید تخصصی از شرکت توليدي صنعتي لواز خانگی پاکشوما برگزار شد

با حضور دانشجویان و مستعدان برتر، بازدید تخصصی از شرکت توليدي صنعتي لواز خانگی پاکشوما برگزار شد

بنياد نخبگان استان قم با همکاري دانشگاه صنعتي استان قم، در راستاي توانمندسازي واثرگذاري مناسب نخبگان و استعدادهاي برتر و نیز آشنايي و همکاري مستعدان با شرکت های  دانش بنیان، توليدي و صنعتي بازدید از کارخانه لوازم خانگی پاکشوما واقع در شهرک صنعتي محمودآباد قم  را برنامه ریزی کرد.

 در این برنامه دانشجویان و اساتی از خطوط تولید محصولات خانگی ایرانی و خارجی مونتاز داخل مانند انواع یخچال ،‌فریزر،ماشین ظرف‌شویی، لباس‌شویی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، جاروبرقی و کولرگازی بازدید کردند

دکتر کیا مدیرکارخانه پاکشوما  بازدید کنندگان  را به طور کامل در جریان روند مراحل ساخت و تولید محصولات قرار داد.

وی یکی از بزرگترین مشکلات کارخانه را کمبود قطعات دانست و گفت: با توجه به شرایط تحریم، کمبود قطعات یکی از بزرگترین مشکلات این کارخانه است که ما از دانشگاهیان و نخبگان می‌خواهیم در رفع این مشکل با ما همکاری و همفکری کند.

دکتر کیا افزود: امروز پاکشوما به‌ صورت یک برند شناخته‌شده در داخل و خارج کشور در حال فعالیت است اما حضور متخصصین تازه ‌نفس و کاربلد می‌تواند کمک شایانی به پیشرفت هرچه بیشتر این مجموعه کند.

وی در پایان ، ضمن برگزاری جلسه پرسش و پاسخ و جامعه نخبگانی و دانشگاهی را با مشکلات و موانع جلوی راه تولید این کارخانه آشنا اولویت های پژوهشی را بیان کرد.

تاریخ انتشار : 1400/08/15
کد : 20161
تعداد بازدید: 69