سه شنبه 17 تیر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به منظور استفاده از ظرفیت مستعدان:
استارتاپ چاره جو در صنعت چاپ، بسته بندی و نشر برگزاری می شود

دانشگاه علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی استان با همکاری بنیاد نخبگان استان قم و مشارکت سایر سازمان های استان  برای ایجاد فرصت تجاری سازی ایده های نو در صنعت چاپ، بسته بندی و نشر اقدام به برگزاری رویداد کارآفرینی چاره جو نموده است.

دانشگاه علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی استان با همکاری بنیاد نخبگان استان قم و مشارکت سایر سازمان های استان  برای ایجاد فرصت تجاری سازی ایده های نو در صنعت چاپ، بسته بندی و نشر اقدام به برگزاری رویداد کارآفرینی چاره جو در آذر ماه  نموده است.

 

چاره جو رویدادی است که شرکت کنندگان استعداد و توانمندی خود را در ایده پردازی، ارایه ایده و انتقال ان به دیگران در فضایی صمیمانه محک می زنند. هر شرکت کننده یک ایده دارد که با همه وجود از ان دفاع میکند و به بیان ان می پردازد.

محور های چاره جو شامل:

چاپ / فرآیند، هزینه و زمان چاپ آثار، چاپ و طراحی آنلاین، ارتباط با مشتریان و شبکه های اجتماعی، صرفه جوئی در هزینه و کاهش ضایعات، جلوه های ویژه و افکت های چاپی ، ستفاده مجدد از بسته بندی، کاربردی بودن بسته بندی، ارائه پیشنهاد بسته بندی محصولات خانگی، ارائه راهکاری خلاقانه و بدیع در طراحی، پخش/ فرآیند، هزینه و زمان توزیع، نوآوری در قطع و نحوه ارائه، نشر الکترونیک، نشر دیجیتال، اپلیکیشن ها، مسئله کتابهای خانگی و خارج از مصرف، بسته بندی محتوا(موشن گرافی،تیزر،پادکست) می باشد.

علاقه مندان می توانند برای شرکت در این رویداد ، حداکثر تا 15 آذر ماه از طریق https://charejooevent.ir/ اقدام به ثبت نام نمایند.

تاریخ انتشار : 1398/08/20
کد : 10066
تعداد بازدید: 217

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس بنیاد نخبگان استان قم: میدان جهاد - بلوار رضوی - بین کوچه 2 و 4  تلفن: 37705800 -025