پنج شنبه 16 مرداد 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

توصیه سپهبد سلیمانی به اساتید و دانشجویان
چه بذری در جامعه ی خود میکاریم و چه جوانانی در دانشگاه ها تربیت میکنیم

سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در اظهاراتی به مناسبت روز دانشجو خطاب به دانشگاهیان گفته بود: این وظیفه ملی و انسانی ماست که فرهنگ فداکاری و غیرتمندی را در جوانان جامعه ترویج کنیم.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مراسمی در تاریخ ۳۰ شهریورماه ۹۶ خطاب به دانشجویان و اساتید دانشگاه توصیه‌هایی داشته که صفحه اینستاگرامی وی این سخنان را در روز ۱۶ آذرماه سال ۹۷ به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو منتشر کرده بود.

شهید سپهبد سلیمانی در این سخنرانی گفته بود: باید نگاه کنیم ببینیم چه بذری در جامعه خودمان می‌کاریم و چه جوانانی در دانشگاه‌های خودمان تربیت می‌کنیم.

وی خطاب به اساتید دانشگاه عنوان کرده بود: استاد عزیز! اگر فردای ما فاقد جوانان فداکار و غیرتمند شد، این جامعه اگر بالاترین ثروت‌ها را هم داشته باشد با هر هجومی و هر تحرکی و هر طمعی از بین خواهد رفت، این وظیفه ملی ماست، این وظیفه انسانی ماست که این روح را، این فرهنگ را در جامعه خودمان ترویج کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، در پی حمله هوایی نیروهای متجاوز و تروریست امریکایی در نزیکی فرودگاه بغداد سپهبد حاج قاسم سلیمانی به همراه چند تن دیگر از فرماندهان جبهه مقاومت به مقام شهادت نائل شدند.

تاریخ انتشار : 1398/10/15
کد : 10083
تعداد بازدید: 212

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس بنیاد نخبگان استان قم: میدان جهاد - بلوار رضوی - بین کوچه 2 و 4  تلفن: 37705800 -025