پنج شنبه 6 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

هم زمان با هفته پژوهش:
مخترعان قم در جشنواره اختراعات و ابتکارات برای دریافت تسهیلات نوپدید به رقابت پرداختند

هم زمان با هفته پژوهش مخترعان استان قم در جشنواره اختراعات و ابتکارات حضور یافتند  و برای دریافت تسهیلات نوپدید بنیاد ملی نخبگان با سایر مخترعان کشور به رقابت پرداختند

جشنوراه اختراعات و ابداعات زردکوه و زاگرس به صورت منطقه ای  با حضور مخترعان و مبتکران یازده استان قم ، البرز، اصفهان، تهران، چهارمحال و بختیاری،یزد و مرکزی، ایلام، کردستان، کرمانشاه، لرستان، همدان، در14 و 15 آذر ماه به میزبانی استان ایلام برگزار شد.

جشنواره زردکوه  شامل بخش‌ دو داوری و تجاری‌سازی با حضور  مخترعانی که  اختراع آنها به ثبت رسیده و حداکثر سه سال از زمان ثبت آن نگذشته از استان قم  شرکت کردند واختراعاتی که در فرآیند داوری حدنصاب امتیاز لازم را کسب نمایند می توانند از جایزه نقدی، تسهیلات تجاری‌سازی و ثبت شرکت دانش‌بنیان استفاده نمایند.

ميزان تازگي اختراع در سطح ملّي وبين‌المللي ، طول عمر فنّاوري حاصل از اختراع ، آثار اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي ناشي از به‌كارگيري اختراع ، چگونگي مستندسازي فرايند رشد اختراع، قابليت ورود به بازار و ارزش افزودة اقتصادي و اجتماعي حاصل از تجاري‌سازي اختراع ملاک عمل داوران این جشنواره بود.

: تاکنون هشت  دوره جشنواره ویژه مخترعان استان قم برگزار شده است و 50 نفر از مخترعان استان قم با کسب سطح سه بنیاد از حمایت‌های ویژه و تسهیلات بهره برده‌اند

تاریخ انتشار : 1397/10/04
کد : 127
تعداد بازدید: 130

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601