جمعه 2 فروردین 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

قائم‌مقام‌ بنیاد ملی نخبگان:
جامعه باید به نحوی فعالیت کند که یافته‌هایش مایۀ فخر آیندگان باشد

سعادت با اشاره به نقش مهم نیروی‌انسانی متخصص و متعهد در تعالی کشور، گفت: مردم برای رفع مشکلات کنونی و رسیدن به پیشرفت و توسعه، چشم امید خود را به نیروی‌انسانی جوان و متخصص بسته‌اند؛ نیرویی که امروزه تحت عناوینی مانند نخبه، مستعد و یا مخترع از آن یاد می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ محمود سعادت فومنی؛ قائم‌مقام‌ بنیاد ملی نخبگان در مراسم اختتامیه جشنواره منطقه ­ای اختراعات و ابتکارات رویش زاگرس و زردکوه با اشاره به نقش مهم نیروی‌انسانی متخصص و متعهد در تعالی کشور، این افراد را مهمترین سرمایۀ کشور نامید و گفت: نیروی‌انسانی جوان و تحصلیکرده کشور با افزایش مهارت‌ها و انگیزه، می‌تواند زمینه‌ساز توسعه باشد.

 

وی برگزاری جشنواره‌های منطقه‌ای اختراعات را یکی از موارد بروز توان نیروی‌انسانی کشور برشمرد و افزود: مسئولان و مردم برای رفع مشکلات کنونی و رسیدن به پیشرفت و توسعه، چشم امید خود را به نیروی‌انسانی جوان، متخصص، مبتکر و مخترع بسته‌اند؛ نیرویی که امروزه تحت عناوینی مانند نخبه، مستعد و یا مخترع از آن یاد می‌شود.

 

قائم‌مقام‌ بنیاد ملی نخبگان اظهار داشت: خوب خواندن، خوب نگاه کردن، بهره مندی از ذهن خلاق در ارائه راه‌حل های منطقی، همه نعمت‌هایی هستند که مسئولیتِ دارندگان این ویژگی‌ها را در برابر مسائل جامعه بیشتر می‌کند.

 

سعادت در پایان تصریح کرد: امروز باید طوری کار کنیم که یافته‌هایمان مایه افتخار ما در آینده باشند که رسیدن به این هدف در گرو استفاده از فرصت‌ها است.

 

لازم به ذکر است: مراسم اختتامیه جشنواره منطقه ­ای اختراعات و ابتکارات رویش زاگرس و زردکوه با حضور محمود سعادت فومنی؛ قائم‌مقام‌ بنیاد ملی نخبگان، معاون استاندار ایلام و جمعی از مسئولان، محققان و مخترعان در دانشگاه ایلام برگزار شد

تاریخ انتشار : 1397/10/08
کد : 129
تعداد بازدید: 61

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601