یکشنبه 25 آذر 1397

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

رییس بنیاد نخبگان استان قم درهمایش سرآمدان دبیرستان حکیم نظامی:
پیشرفت کشور در گرو تلفیق تجارب گذشته و فکر و تلاش سرآمدان جوان است.

رئیس بنیاد نخبگان قم با بیان اینکه نیروی انباشته‌ی تجارب مدیران و مسوولان گذشته باید مورد استفاده بهینه قرار گیرد و هرز نرود

رئیس بنیاد نخبگان قم با بیان اینکه نیروی انباشته‌ی تجارب مدیران و مسوولان گذشته باید مورد استفاده بهینه قرار گیرد و هرز نرود، گفت: می توان در ادارات با تشکیل اتاق فکرهایی با حضور این نیروهای با تجربه در کنار نخبگان جوان، این پتانسیل را برای پیشرفت کشور فعال کرد.

دکتر محمد محمدرضایی عصر امروز در دومین گردهمایی سرآمدان و فارغ التحصیلان دبیرستان حکیم نظامی که با حضور نمایندگان قم در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل آموزش و پرورش، رییس دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد  اظهار داشت: باید اتاق فکری از نخبگان و سرآمدان جوان و افراد با تجربه تشکیل شود تا توانمندی ها و تجارب مدیران و مسوولان گذشته  به نسل جدی انتقال یابد.

رییس بنیاد نخبگان استان قم عنوان کرد: این بنیاد پذیرای حضور افراد باتجربه در کنارسرآمدان جوان  در همه‌ی زمینه‌هاست و با رایزنی‌هایی که با استانداری قم انجام شده است از ظرفیت علمی و تجربه این افراد در ادارات استان استفاده می‌گردد.

محمدرضایی گفت: نیروی انباشته‌ی تجارب باید مورد استفاده بهینه قرار گیرد و هرز نرود، می توان در ادارات با تشکیل اتاق فکرهایی با حضور این نیروهای با تجربه در کنار نخبگان جوان، این پتانسیل را فعال کرد. 

وی در ادامه داد:  400 مستعد برتر قمی از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان استفاده کرده اند.

محمد رضایی افزود: 40مخترعان شرکت کننده در جشنواره ی ابتکارات و اختراعات از تسهیلات مخترعان سطح سه استفاده کرده اند.

محمدرضایی به شناسایی دانش آموزان مستعد اشار کرد و گفت: حدود54هزار دانش آموز تحت پوشش طرح شهاب بنیاد نخبگان با همکاری آموزش و پرورش هستند که به صورت غیر محسوس استعداد های آنان ارزیابی می شود.

تاریخ انتشار : 1396/12/19
کد : 40
تعداد بازدید: 374

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601