جمعه 2 فروردین 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

وزیر صنعت و تجارت کنیا در ديدار با معاون علمي:
استفاده از فناوری‌های ایرانی در کنیا آغاز شده است

هان پیتر مونگا در ديدار با دكتر ستاري گفت: ایران دارای توانمندی‌های خوبی در صنعت و فناوری است و کنیا زمینه ورود این فناوری‌ها را فراهم خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ هان پیتر مونگا وزیر صنعت و تجارت کنیا در دیدار با معاون علمی و فناوری رییس جمهوری کشورمان درنايروبي با اشاره به اهمیت استفاده از فناوری های جدید در صنعت گفت: زمینه های مناسب برای فعالیت شرکت های دو کشور در زمینه‌ها فناوری و صنایع فراهم خواهد شد.

 

وزیر صنعت و تجارت کنیا، با بیان این‌که کنیا به محصولات پیشرفته ایرانی نیاز دارد و باید از زمینه برای استفاده از توانمندی‌های فناورانه ایران درصنعت و‌تجارت فراهم شود گفت: کنیا فرآیند ورود ، تامین اعتبار و استفاده از محصولات ایرانی را فراهم خواهد کرد.

 

استقبال چشمگیر شرکت های کنیایی از محصولات فناورانه ایرانی

 

همجنين نشست تجاری ایران و کنیا که با حضور حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری کشورمان ، وزیر صنعت و تجارت کنیا، سفیر ایران در کنیا و شرکت های دانش‌بنیان و فناور ایران و نمایندگان صنایع کنیا برگزار شد، حجم قابل توجهی از توانمندی‌های ایرانی ارائه و مورد استقبال شرکت‌ها و صنایع کنیایی قرار گرفت.

 

در حاشیه این نشست محصولات و خدمات ایرانی در حوزه‌های دارویی ، خدمات فنی مهندسی ، فرآورده های نفتی ، فناوری اطلاعات و کشاورزی با استقبال چشمگیر صنایع کنیایی مواجه شد و در نشست‌های مذاکره با صنایع، زمینه همکاری و تبادلات تجاری میان دو کشور فراهم شد

تاریخ انتشار : 1397/07/14
کد : 97
تعداد بازدید: 79

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601