جمعه 2 فروردین 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

اطلاعیه:
برنامه تربیتی آموزشی با عنوان کارگاه مبانی اندیشه اسلامی ویژه دانشجویان و مستعدان برتر برگزار می‌شود.

همزمان با آغاز سال تحصیلی بنیاد نخبگان استان قم و زنجان به صورت مشترک  برنامه تربیتی آموزشی با عنوان کارگاه مبانی اندیشه اسلامی با موضوع خـدا شناسی و نقش آن در زندگی ویژه دانشجویان و مستعدان برتر مورخ 19 مهر ماه در محل سال جلسات بنیاد نخبگان استان قم برگزار می کند.

این برنامه فرهنگی از سری برنامه های تربیتی آموزشی بنیاد ملی نخبگان می باشد که با هدف شکل­دهی، و شناخت هرچه بیشتر ظرفیت غنی نخبگان و مستعدین برتر کشور و ارتقای سطح فرهنگی و معنوی اجتماع نخبگانی و نیز آشنایی نخبگان با ناگفته ها و شناخت  خداشناسی مورخ 19 مهر ماه در محل سال جلسات بنیاد نخبگان استان قم برگزار می شود.

در این کارگاه مستعدان و دانشجویان برتر به مدت 2 ساعت با سرفصل و مباحث خداشناسی(فطری بودن خداشناسی و اجمالی از براهین اثبات وجود خدا)- نقش و کارکرد خداشناسی در زندگی انسان (در حوزه شناخت و معرفت شناسی، معنا بخشی به زندگی، اخلاق فردی، اجتماعی، و آرامش روحی و روانی و معنوی و غلبه بر اضطراب های روانی) به صورت نسبتا ساده و روان، و در عین حال، کاملا استدلالی بر پایه اساس اعتقادات دینی آشنا می شوند.

علاقه مندان به منظور شرکت در این برنامه فرهنگی حداکثر تا 18 مهرماه اقدام به ثبت نام و در صورت هر گونه سوال می توانند با شماره 37705800-025 داخلی 267 تماس حاصل نمایند.

نکته: ساعت برگزاری به ثبت نام کنندگان پیامک خواهد شد.

فرم ثبت نام

 

 

تاریخ انتشار : 1397/07/15
کد : 99
تعداد بازدید: 275

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601