بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید

 

بسمه تعالی

تکریم چهره‌های برجسته‌ی علمی در تاریخ کشور، موجب تشویق به حرکت بیشتر به سمت قله‌های علمی خواهد شد.

مقام معظم رهبری( مدظله‌العالی) ( 1/7/ 1392 )

 

یکی از برنامه های بنیادهای نخبگان استانی تجلیل و تکریم از نخبگان علمی، هنری، فرهنگی و فناوری می باشد که این برنامه در سطوح مختلف با بهره گیری از توانمندی ها و ظرفیت های علمی موجود در شورای نخبگان استان و نیز مشارکت دادن سایر نهادها، ارگان ها و دستگاه های دولتی با هدف معرفی سرآمدان و تجلیل از جایگاه علمی آنان تحقق می یابد.

 

معیارهای انتخاب و گزینش چهره تکریم شونده با توجه به اجماع نظر جامعة تخصصی- حرفه‌ای در چارچوب گفتمان نظام اسلامی با شاخص هایی از جمله صاحبان آثار مکتوب تاثیرگذار، صاحبان کرسی‌های نظری تاثیرگذار در حوزه‌های علمی، فلسفی، فرهنگی و هنری، افراد تاثیرگذار در حوزه‌های نظری یا عملی اجتماعی ( دفاع مقدس محیط زیست سلامتی و تندرستی و ... )،  افراد مشهور در حوزه‌های شاگردپروری، افراد تاثیرگذار در حوزه‌های کارآفرینی، مشاهیر استانی به تشخیص شورای علمی نخبگان بنیاد استان با ارائه مستندات مانند برگزیدگان جایزه مرحوم علامه طباطبایی، چهره‌های ماندگار و امثال آن، پژوهشگران و دانشمندان برجسته ملی و بین المللی در استان می باشد.

 

بدین منظورشورای علمی بنیاد نخبگان استان قم با همکاری سایر نهاد های علمی استان اقدام به انتخاب و برگزاری این مراسم می نماید.

 

 

جناب آقای پروفسور محمد لگنهاوزن

 

جناب آقای دکتر سید حسن عادلی

جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین سید عباس موسویان